tvpparlament.pl

tvpparlament.pl

Niepotrzebny nam Bronisław w spódnicy, tudzież nieco ładniejsza wersja Kopacz. Poziom intelektualny mniej więcej podobny, a tu nie o sołectwo się rozchodzi, ale o Polskę. Tylko Andrzej Duda! Sprawdzony w boju, waleczny i elokwentny, kochający Polskę. Andrzej Duda to była niewiadoma. Nikt tak naprawdę nie wiedział na co go stać. Mówili, że będzie marionetką (i dalej tak wielu twierdzi), choć tak naprawdę niewielu wierzyło, że będzie w stanie wygrać z Komorowskim. Udało się! Dzięki Bogu! I oby Andrzej Duda był prezydentem przez kolejne 5 lat. Boję się pomyśleć, co by było gdyby…

Próbkę swoich możliwości poszczególni kandydaci już pokazują. Oczywiście największe szanse ma Kidawa-Błońska. I nie lekceważyłbym jej szans, bo Polacy to jednak dziwny naród, który niejeden raz udowodnił, że potrafi działać wbrew swojemu oczywistemu interesowi. Wybór kogokolwiek innego niż Andrzej Duda byłby działaniem przeciwko sobie. I nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Tylko Andrzej Duda gwarantuje, że Polska będzie szła ścieżką zmiany, dobrej zmiany. Tylko Andrzej Duda zapewni Polsce dalszy rozwój. Inni kandydaci i ich ewentualne zwycięstwo, to zepchnięcie Polski do defensywy, to oddanie Polski pod skrzydła drapieżników z Zachodu. Za tę opiekę dziękujemy i jednak wolimy, aby ktoś swój o ten nasz interes dbał.
A Andrzej Duda robi to bardzo dobrze, żeby nie napisać, że znakomicie. Klasa sama w sobie, pewność siebie, a jednocześnie taka dobroć bijąca od niego. Sprawdził się i niech kontynuuje to dzieło. Niech pomaga PiS-owi w realizacji ich programu. Hamulcowy nie jest potrzebny. Wręcz przeciwnie, jest potrzebny ktoś kto jeszcze zwiększy tempo rozwoju kraju. To może zapewnić Andrzej Duda. Na początku jego kampanii prezydenckiej zróbmy wszystko, żeby go wspomóc. Jego sukces będzie tak naprawdę naszym sukcesem. Tego życzę i Państwu i sobie. I Andrzejowi Dudzie!