pis.org.pl

pis.org.pl

Unia Europejska ma rację bytu gdy zajmuje się infrastrukturą, swobodą przepływu osób, usług i kapitału. Jako eurosceptyk dostrzegam plusy jej istnienia, ale gdy widzę, że wkracza ze swoimi brudnymi tęczowymi buciorami do mojego domu, to mój eurosceptycyzm gwałtownie rośnie i przysłania niewątpliwe plusy tej organizacji.

Liczę na to, że wybory do Parlamentu Europejskiego zmienią Europę na lepsze. Unia Europejska jest taka jacy są ludzie, którzy ją reprezentują. A jacy są? Jean Claude Juncker, szef Komisji Europejskiej, pijak pełną gębą, co to zachowuje się jak towarzysz radziecki, całujący wszystko co się rusza. Dno.
Donald T., znany hochsztapler, kłamca i zdrajca. Niech mi któryś z jego zwolenników napisze co on dobrego dla Polski zrobił. Jedną rzecz. Ale nie jakieś tam, że godnie reprezentował Polskę, bo to ściema. Konkret. No właśnie.
I taka jest UE. Bezpłciowa, bez serca, bez ducha (chyba że mamy na myśli ducha Marksa), bez wartości. Nikt mi nie napisze, że wartością jest tolerancja, skoro nikt inni jak włodarze tej UE są najmniej tolerancyjni ze wszystkich. Takiej UE nie chcę, nie akceptuję, takiej UE mówię stanowcze NIE.
Mówię nie chadekom, którzy tyle mają wspólnego z chadecją co polityk PO z prawdomównością. Chrześcijańskie wartości wypisane na sztandarach, a chyba sam diabeł podsuwa im coraz to bardziej głupie pomysły. Liberałom też mówię NIE.
Żeby coś zmienić, muszą być wybrani inni ludzie. W Polsce również. Broń nas Boże przed Koalicją Europejską, która fundować nam chce wulgarną UE, w jej najgorszym rozumieniu. Broń nas Boże przed Korwinami i jego zwolennikami. Pozornie wydają się mieć rację w wielu kwestiach, ale tylko pozornie. Ci ludzie są po prostu groźni dla nas.
Cóż, nie odkryję Ameryki. Tylko PiS. Wiem, nie każdy kandydat jest idealny, no ale przecież wybór jest, bo lista zawiera 10 kandydatów. Nie ma co tracić głosu i popierać kogokolwiek innego. Polska jest sercem Europy. Tylko PiS. Pamiętajmy o tym 26 maja.