programyzadarmo.net

programyzadarmo.net

8 stycznia 2016 roku… „Sensacyjne wyniki sondażu IBRiS (Instytut Badań Rynkowych i Społecznych) dla Onetu. Prawo i Sprawiedliwość straciło pozycję lidera na rzecz Nowoczerskiej Ryszarda Petru. Trzecią siłą – jak wynika z sondażu – jest Platforma Obywatelska. – Za miesiąc w kolejnym sondażu możemy obserwować kolejne, istotne zmiany”… Czyli w domyśle wzrost poparcia dla Nowoczerskiej… Onet.ru jest super w podbijaniu forów dla słusznych partii. Kiedyś było to POparcie, teraz jest parcie na Ryśka.

Hen, przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi rozpoczęto pompowanie balonu Nowoczerskiej. To kolejny projekt salonu, służb i banków (kapitału zagranicznego), który ma zmonopolizować scenę polityczną po kolejnych wyborach. Skompromitowana Platforma odchodzi w cień. Paradoksem jest, iż partia ta pod wodzą elastycznego Grześka może być
w pewnych okolicznościach rozważana jako koalicjant dla PiS-u.

Widać jak salon porzucił już dawną ulubienicę, wszak poobijana ośmiorniczkami dawna platforma nie nadaje się już do niczego. Można zaobserwować jak w starciu z PiS-em, salon zaczyna stawiać na ostrych zawodników, wszak Nowoczerska nie ma skrzydła konserwatywnego jak ongiś Platforma. Choć byli to udawani konserwatyści, ale byli. Obecna Nowoczerska przypomina Kongres Liberalno – Demokratyczny z początku lat 90 ubiegłego wieku. Ale wtedy Polacy byli spragnieni, wygłodniali kapitalizmu, a teraz? Nie oszukujmy się, PiS nie wygrał wyborów w 2015 roku, bo walczył z platformą, bo był katolicki czy patriotyczny, wygrał, bo był socjalny. Gdyby nawet Rychu i jego bankowi mocodawcy tworzyli rząd szybko zostaliby usunięci z areny dziejów przez rozruchy społeczne. Nowoczerska, mająca za zadanie chronić najbogatszych, przeróżne Lewiatany, banki i konfederacje kosztem 99% Polaków, nie da rady. Co innego, gdy weźmie sobie do pomocy dogorywającą Platformę i resztówki z PSL-u (choć mam nadzieję, że w kolejnych wyborach ta partia, jak jej towarzysze z SLD zniknie zupełnie).

My musimy taką koalicję pod przywództwem Ryśka zatrzymać.

Obserwując drogę życiową i polityczną Petru widać jak zawsze prospołeczne poglądy miał ten człowiek. Kręci się przy pośle Unii Demokratycznej Frasyniuku, w drugiej połowie lat 90. jest „doradcą” Balcerowicza. „Pracuje” przy „reformie emerytalnej”.

Potem z ramienia Mumii Wolności pcha się do Sejmu. Za wcześnie. Pracując w masońskim Banku Światowym zajmuje się Polską oraz …Węgrami. (o! to by się teraz przydało jak rozwalić sojusz polsko – węgierski, jak zniszczyć już do cna nasze gospodarki). Przecież jakie miał predyspozycje, kwalifikacje do reformowania ekonomii polskiej czy węgierskiej, a jakie miał Balcerowicz? Petru wiąże się później z szeregiem banków, pomnażając ich zyski, wali w klientów jak w bęben, bez opamiętania, uczy się postępować jako przyszły polityk, może premier…

Co ciekawe tworzy sobie „alibi religijne” (co było praktykowane także przez paru działaczy Mumii Wolności i w Platformie, potem oszukiwano jakimś skrzydłem konserwatywnym). Petru współprowadził program: „Moralność i etyka (sic!) czasów kryzysu” w stacji religia.tv He? Przecież on był w tym tak samo wiarygodny jak Kalisz w balecie! Jak Tusk w Smoleńsku.
A jak zapisał się mentor Rycha Leszek Balcerowicz w pamięci Polaków (poza salonem rzecz jasna)? Niestety jako wielki rzecznik „reform”, terapii szokowej w gospodarce. Tylko efektem tej drogi nie było uzdrowienie, praca, inwestycje, a psucie, likwidowanie, wyprzedawanie i maksymalne bezrobocie… Co gorsza przez eksperymenty tych panów wiele osób popełniło samobójstwa, po prostu powywieszało się.

Rysiu! Nie przejdziesz do historii jako Premier Ryszard Petru, przejdziesz co najwyżej jako Ryśko wieszatiel… Ale lepiej byś w ogóle nie przechodził. Bo twoja terapia też doprowadzi ludzi do biedy i tragicznych decyzji.

Pamiętajmy, nie wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.