zdjęcie kwejk.pl

Z kraju

Na Śląsku strajkują. Może w końcu ruszy ta Polska z kopyta i wykopie tych dziadów z PO?

Dziwi jednak fakt, że związkowcy dają rządowi żółtą kartkę. Tą daje się po jednym brutalnym zagraniu, a takich mieliśmy aż nadto. Pora na czerwoną kartkę.

Premier ma problem ze zrozumieniem intencji strajkujących. Ten człowiek naprawdę jest oderwany od rzeczywistości.

Prawymsierpowym.pl specjalnie dla Donalda T: bezrobocie prawie 15%, ponad 2 miliony ludzi (głównie młodych siedzi po Irlandiach i innych Niemcach), padają koleje, a na domiar złego mają likwidować Ministerstwo Skarbu Państwa, co oznacza, że państwo nie ma już żadnych skarbów. Donaldzie T., prosimy nie o przebudzenie z zimowego snu, ale o odejście.

Wczoraj, w jednej ze stacji radiowych podano informację, że zarobki w Warszawie są dwa razy wyższe niż średnie zarobki w UE. Od wczoraj jestem w szoku, bo jeśli tak jest to UE chyba już upadła.

Donald T. został wygwizdany podczas meczu z Ukrainą. Gdy tylko pojawiły się gwizdy premier zniknął z telebimów. A co, myśleli, że będą mu klaskać?

Tusk pośmiał się z piłkarzy, jednak prawda jest taka, że oni swój poziom dostosowali do jego rządów. To się trafiła ekipa, nie ma co. Tusk śmieje się z piłkarzy, my śmiejemy się z Tuska. Ale wkoło jest wesoło.

U Lisa znowu sobie pogadali o tolerancji w Polsce. Ileż można tolerować Lisa?

Ze świata

Na Cyprze banki i bankomaty wciąż nieczynne. Jakieś mandarynki może trzeba przesłać z Polski? Święta przecież idą, a my znamy ten ból.

Chorwacja gotowa na wejście do UE. UE gotowa do dojenia Chorwacji.

Kora Płn dalej grozi bronią jądrową, w Syrii dalej się nawalają. Dziwny jest ten świat.

Bierezowski – wróg Kremla, popełnił samobójstwo (dobry żart). Obywatele Rosji mają tak samo jak Polacy. Cichy samobójca czai się tuż za drzwiami. Pozdrowienia dla Putina.

Sport

Jedynym, który cokolwiek pokazał w meczu z Ukrainą był Jakub Kosecki. Co pokazał? Oto link: http://www.youtube.com/watch?v=NMLY4RHLbp8. Uwaga! Tylko dla dorosłych.

Bronek K. przynosi Polsce pecha. Lepiej, żeby dziś na meczu się nie pojawił, bo jeszcze najsłabsza drużyna świata…aż boję się napisać te słowa…

Lewandowski nie strzelił gola w reprezentacji od meczu z Grecją. Minęło 9 miesięcy, więc chyba czas na rozwiązanie albo chociaż otwarcie worka…z bramkami.

W Soczi szykuje się Żyła, żyła złota. Se usiadł na belce i se skoczył i fajnie było. Można się pośmiać, ale tak naprawdę to możemy mu naskoczyć.

Szkoda tylko, że Hula nie za bardzo hula. Ale może i jemu stok (nie mylić ze Stochem) będzie sprzyjał.

Błaszczykowski rozegrał 60 meczów w reprezentacji Polski. Szpakowski komentował już kilka tysięcy meczów. Pora odejść panie Darku, naprawdę.

Pogoda

Miała być zielona wyspa, a jest biała. Jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

Pierwsze oznaki wiosny pojawiły się w Trzciance (woj. wielkopolskie, wydawałoby się bastion PO). Burmistrzem został Krzysztof Czarnecki z PiS-u. Aż na myśl przychodzą słowa hymnu: (…)jak Czarnecki do Poznania(…) Najwyższy czas!

Jeśli ktoś nie wie, to informujemy, że za 5 dni są Święta Wielkanocne.

Meteorolodzy ogłosili, że od 2013 r. będą tylko dwie pory roku. Lato i zima. Co w takim razie zrobić z 4 porami roku Vivaldiego?

Zamiast globalnego ocieplenia mamy epokę lodowcową. Troszkę się Al Gore rypnął, ale Nobla już ma. Cóż, Szymborska i Wałęsa również. Nobel pewnie użyłby dynamitu dla pogonienia towarzystwa.