sodahead.com

sodahead.com

13 marca 1999 roku Polska wstąpiła do NATO. Lepiej by nam było, a na pewno bez takiego samego żadnego znaczenia wstąpić do… Bractwa Kurkowego w Krakowie. Ten sam refleks, ten sam strach przed Rosją. Zachód a szczególnie USA potrafiły walczyć ze słabym Saddamem czy Kadafim… ropę (zamieniając te państwa w morze większego czy mniejszego chaosu – patrz: Państwo Islamskie), a realny przeciwnik ich paraliżuje. Przypuśćmy, że Moskwa odpala choćby jutro o godzinie 01.20. rakiety z głowicami atomowymi, pewne jest, że w Pentagonie waliliby w monitory komputerów niż uwierzyli i zareagowali! A gdzież tam! Atak? Niemożliwe!

Dziś Rosja robi co chce. Handluje się z nią nadal, płyną auta, okręty, żarcie, perfumy i kwiatki. Wyborcza pisze abyśmy jak najmniej się poranili(!???) Jak nazwalibyśmy Polaka nawołującego 2 września 1939 do sojuszu z III Rzeszą? Przecież, pisze ww. gazeta, pogodzimy się z Rosjanami… jak cała Ukraina pójdzie pod sowieckie bagnety czy i cała Polska???

A kolejną bujdę, podają putinowskie media (uczciwe to statystyki, ale niech tam), że 90% Rosjan popiera boskiego Wołodię. Nie Rosjan, a homosovieticus, pełno ich także w Polsce. Poranionych dzieci PRL.

Pakt Putin – Obama jest faktem i nic go nie zmieni. My musimy trwać w sojuszu z Kijowem, także innymi państwami regionu, również tymi dalszymi jak Finlandia, jak Szwecja. Bo tylko wówczas będziemy silni, gdy w takiej koalicji będą państwa, które nigdy nie były sowieckimi satelitami. Ale dopóki u nas będzie rząd PO, w USA demokrata Barack, będzie bardzo źle.

Naprawdę nie potrzeba naiwnych dzieci – kwiatów, potrzeba żołnierzy. Chcesz pokoju, szykuj się do wojny! Lata 90-te były prześwitem w dziejach, Rosja powraca do swojej natury. W sojuszu, aby był on moralny, muszą znaleźć się Estonia, Łotwa, Litwa… wiadomo, że armia z czerwoną gwiazdą zepchnęłaby te państwa do morza w kilkadziesiąt godzin ale właśnie dlatego solidarność z nimi jest tak ważna. Te państwa są znienawidzone przez Putina, na równi z Polską. Najbardziej spośród wszystkich państw. Czy on się zatrzyma póki kiedyś nie dotrze do Odry, wątpię.

Litwa ciągle jest prowadzona przeciwko nam. Dlaczego? Dlaczego wielka Rosja boi się Dawidów, bo mały kamyk uruchamia lawinę? Gruzja, wcześniej Czeczenia, inne narody. Gorbaczow razem z Jaruzelskim, nie tak dawno bowiem 25 lat temu chciał tworzyć Wschodniopolską Socjalistyczną Republikę Radziecką (!!!) by już nigdy Polak nie był Litwinowi bratem. Zachód zapewne przehandluje nas za złote koraliki, o zapachu gazu. Jeśli już tego nie zrobił.

Szykujmy się do wojny, nawet jeśli miałoby jej nie być. Wymaga tego od nas odpowiedzialność za Ojczyznę.