rozrywka.dziennik.pl

rozrywka.dziennik.pl

Z kraju

Tydzień upłynął pod znakiem euforii. Kraśko kilka razy szczytował przed widzami Wiadomości. W TVN-ie wszyscy jak jeden mąż szczytowali. Jedynie Polsat zachował na tyle przyzwoitości, że wszystkie szczyty w swojej stacji postanowił zakodować.

Komorowski wkracza do gry. Kopacz mu się nie podoba (nie tylko jemu). Może podeślą mu jakąś babę ze WSI?

Kopacz premierem – to wydaje się najbardziej prawdopodobna wizja. Czy tego kraju naprawdę nie stać na lepszych kopaczy?

Kopacz na stanowisku premiera oznacza tylko jedno. Kraj należy pogrzebać, a kto jak kto – ona zna się na tym doskonale. I to nie tylko z racji nazwiska, ale i z pewnych wydarzeń w 2010 r. (przyp. red.).

Czy Schetyna wróci do gry o tron? Nowy sezon może okazać się dla Grześka wielkim powrotem.

Tymczasem afera taśmowa poszła w zapomnienie. Jeszcze trzy miesiące temu Donald T. był besztany przez Monikę Olejnik (MO), a dziś na samą myśl o Donaldzie osiąga to, co Kraśko (patrz wyżej).

Wszystkie afery za rządów Donalda T. zostały zamiecione pod dywan. Jak nic, musi to był latający dywan, bo spod takiego zwyczajnego zaczęłyby w końcu wyłazić różne kłaki.

Oczywiście media nie informują, że nagrany był również Donald T. Media przyjęły zasadę, że sprawą zajmie się „niezależna” prokuratura.

Donald T. zamienił ciepłą posadkę na jeszcze cieplejszą, EB, czyli Elżbieta Bieńkowska również ma zamiar wyfrunąć z polskiego gniazdka. Czyżby na zimę wszyscy mieli zamiar odlecieć na Zachód? A może to dlatego, że w Polsce będą toczyły się działania wojenne?

NATO podjęło decyzję, że powstanie tzw. szpica, czyli kilkutysięczne siły, które w razie zagrożenia będą mogły wesprzeć zagrożonego członka NATO. Komorowski i Siemoniak ogłosili dumnie, że szpica będzie mieć swoją siedzibę w Polsce, a konkretnie w Szczecinie. Nie wiedzą jednak, że ta szpica ma chronić Niemcy a nie Polskę. Chętnie sprzedałbym im porządnego szpica (szpic w piłce nożnej, czyli uderzenie z dużego palca, z karola, z reguły bardzo mocne, przyp. red.)

Gdyby szpica umieszczona była w okolicach Przemyśla, Hrubieszowa, Włodawy, czy Terespola, to można by uznać, że NATO widzi zagrożenie dla Polski, ale skoro baza ma być w Szczecinie to wątpliwości nie ma, że Polska może stanowić mięso armatnie dla wygłodniałej armii radzieckiej, ups rosyjskiej.

Silna Polska w bezpiecznej Europie – to hasło PO z wyborów do Parlamentu Europejskiego. Bezsilna Polska w strachliwej Europie – taka jest prawda.

Ze świata

Z okazji wyboru Donalda T. na szefa Rady Europejskiej Putin urządził imprezę, bo jednak lepiej mieć swojego człowieka w strukturach europejskich, niż go nie mieć.

Zachód Europy odetchnął z ulgą. Rosja dotrze tylko do Szczecina.

Ruch Autonomii Śląska (RAŚ) ogłosił, że nie ma z Polską nic wspólnego i w związku z powyższym nie życzy sobie, żeby rakiety radzieckie leciały w ich kierunku. RAŚ – jeszcze będziesz lgnął do Polski.

Swoją drogą, RAŚ to też nazwisko dość znanego posła z Krakowa. Zbieżność przypadkowa?

Wracamy do spraw międzynarodowych. Przewiduje się w najbliższym czasie UE przeniesie swoje struktury na Islandię. W związku z powyższym w trybie pilnym kraj ten zostanie wchłonięty przez UE. Zawsze to bezpieczniej, niż w Brukseli. To tak na wszelki wypadek, gdyby jednak ruscy chcieli iść dalej niż do Szczecina.

NATO, widząc co się dzieje zorganizowało szczyt w Walii. Zawsze to bezpieczniej na wyspie, niż na lądzie.

Kolejny szczyt ma się odbyć w Warszawie, ale te szczyty mamy już za sobą, o czym zaświadczają wiadomości z kraju.

Sport

Informujemy Państwa, że trwają siatkarskie Mistrzostwa Świata. Odbywają się one w Polsce! Więcej nic nie wiemy, bo impreza jest ocenzurowana, tzn. zakodowana.

Impreza ma zakończyć się za ok. 2 tygodnie. Jak tylko uda nam się dotrzeć do oficjalnych wyników, poinformujemy Państwa.

Ponoć Polsce dość dobrze idzie na tych mistrzostwach, ale są to informacje nieoficjalne.

Informacje powyżej nie są śmieszne, one są straszne.

Dziś Polska gra z Gibraltarem. Ponoć mecz jest transmitowany, choć może lepiej byłoby go zakodować. Dla zdrowia psychicznego kibiców, którzy jutro udadzą się do pracy, będzie to lepsze rozwiązanie.

Czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zostaną odebrane Rosji? Tego nie wiem, ale pewne jest, że będą zakodowane.

Pogoda

To już nawet nie deszcz, to grad dobrych wiadomości nad Polską. Donald T. został szefuńciem Rady Europejskiej. Czy Twój portfel to odczuł? Jeśli nie, znaczy to, że pogoda wciąż tylko dla bogaczy.

Synoptycy przewidują, że najbliższa zima będzie najsroższą w tym stuleciu. Zimne wiatry ze wschodu dadzą się we znaki. A może to nie wiatry, tylko przykręcone kurki z gazem?

Tymczasem w Polsce trwa złota polska jesień, choć to jeszcze lato. Kojarzą Państwo tę reklamę o złotej polskiej jesieni w kontekście emerytur? Teraz to nawet reklamy o tej tematyce nigdzie nie uświadczy. Cieszmy się zatem chociaż pogodą. Miłej niedzieli!