bialykruk.pl

bialykruk.pl

Do moich rąk trafiło niedawno czasopismo, które na rynku jest bodaj od 2009 r. Wcześniej o nim nie słyszałem, ale skoro już poznałem, to chcę je zarekomendować Wam, drogim Czytelnikom. WPIS, bo o nim mowa to czasopismo godne uwagi z wielu powodów. Przede wszystkim sporo w nim polityki, ale jeśli ktoś myśli, że to jedyne tematy jest w błędzie, bo znajdują się w nim też artykuły dotyczące wiary, kultury, sztuki i historii. WPIS charakteryzuje bogactwo i różnorodność treści oraz tematów, głębokie przemyślenia, wielość form dziennikarskich, wspaniała fotografia i bardzo wysoki poziom edytorski.

Publikują we „WPISIE” tak wybitni autorzy jak np. Adam Bujak, ks. prof. Waldemar Chrostowski, bp Antoni Dydycz, Krzysztof Masłoń, prof. Andrzej Nowak, prof. Krzysztof Ożóg, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, prof. Krzysztof Szczerski czy Paweł Zyzak. Często pojawia się również prof. Ryszard Legutko.

WPIS, czyli Wiara, Patriotyzm i Sztuka. Być może znają Państwo już to czasopismo. Jeśli nie to zachęcam do sięgnięcia po nie. Dla mnie szczególnie interesujące są wywiady z prof. Krzysztofem Szczerskim. Bardzo precyzyjne wypowiedzi tłumaczą meandry zawiłej polityki, szczególnie zagranicznej. W piśmie znajdą Państwo mnóstwo zdjęć Adama Bujaka, fotografa ściśle związanego z Janem Pawłem II. Teraz współpracuje z wydawnictwem Biały Kruk, które wydaje to czasopismo.

Na stronie internetowej WPIS-u znajduje się reklama tej treści: miesięcznik najbardziej przyjazny prawicy. Wiemy mniej więcej jakie są tygodniki sprzyjające prawicy, o tygodnikach też sporo wiemy, a od teraz wiemy, że miesięcznikiem najbardziej sprzyjającym prawicy (głównie PiS-owi) jest właśnie WPIS (nazwa chyba też to potwierdza).

Byle czego nie polecamy, zatem spokojnie mogą Państwo zamawiać WPIS.

Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące zamówienia prenumeraty.

Oferta prenumeraty miesięcznika WPIS na rok 2014:

49,30 zł – całoroczna (od czerwca do grudnia, przesyłamy też wcześniejsze tegoroczne numery „WPISU”)

35 zł – częściowa (od czerwca do grudnia, na życzenie przesyłamy też numer majowy)

W cenach tych zawarte są już koszty dostawy czasopisma do domu.

Opłatę można uiścić na poczcie lub w banku. Oczywiście można też dokonać ­

przelewu internetowego, wpisując w tytule przelewu: „Prenumerata WPIS 2014”.

Nr konta do wpłaty za prenumeratę Wpis-u:

68 1240 1444 1111 0000 0936 2370