wydawnictwom.pl

wydawnictwom.pl

Dziś bardzo nietypowa propozycja dla Państwa. Wydawnictwo M i prawymsierpowym.pl polecają książkę dla dzieci pt. Hektor. Nasi Czytelnicy z pewnością mają dzieci i wnuki, a pozycja którą dziś prezentujemy doskonale nadaje się jako prezent dla swoich pociech. Pięknie ilustrowana wierszowana historia o małym hipopotamie w czarno-białe paski, z którego inne zwierzęta natrząsały się z powodu jego wyglądu. Ale Hektor dzięki przyjaźni odkrywa swoją siłę i odwagę. Opowieść pomaga dzieciom odkryć i budować poczucie własnej wartości. Książka kosztuje ok. 31 zł.

Tytułowy bohater, jest inny niż pozostałe zwierzęta. Jego niezwykłe czarno-białe paski sprawiają, że jest obiektem kpin ze strony innych.

Przypadkowe spotkanie otwiera oczy Hektora na prawdziwą przyjaźń. Zaczyna dostrzegać i doceniać własne cechy charakteru, z których istnienia nie zdawał sobie sprawy.
Kiedy niebezpieczne okoliczności wystawiają go na próbę jest dzielny i odważny jak lew, chociaż nim nie jest! Wzruszająca i mądra opowieść, pięknie ilustrowana wspaniałymi akwarelami opowiada o tym co w życiu jest naprawdę ważne. Nadzwyczajna i niepospolita historia małego zwierzątka uczy … i podkreśla wartość przebaczenia, szacunku i tolerancji oraz potrzebę spojrzenia poza zewnętrzne pozory!
Każde dziecko powinno poznać tę historię i zaprzyjaźnić się z Hektorem – małym, WIELKIM bohaterem!