facebook.com

facebook.com

Przedstawiamy poniżej apel redakcji pisma „Reduta” i prosimy Czytelników prawymsierpowym.pl o włączenie się do akcji dekomunizacyjnej w samorządach:

Zwracamy się do naszych Czytelników z kolejną prośbą. Po dekomunizacji ulic i pomników przyszła kolej na dekomunizację nazw i patronów samorządowych jednostek organizacyjnych (szkół, domów kultury, bibliotek, muzeów, szpitali etc.). Jeśli mają Państwo informacje o takich nazwach i patronach z Mazowsza prosimy o przesyłanie jej do nas na facebooku lub na adres email: reduta.ciechanow@gmail.com

Uzyskane informacje przekażemy instytucjom właściwym w sprawie dekomunizacji. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.

Od redakcji prawymsierpowym.pl: Akcja dekomunizacyjna to świetna okazja do aktywnego włączenia się w działalność samorządową. Tym bardziej, że zbliżają się wybory w gminach, powiatach i województwach. Lokalni patriotyczni społecznicy mogą zrobić naprawdę dużo, a bez nich takie akcje jak dekomunizacja przestrzeni publicznej mogą okazać się fikcją. Słowem, jest pole do działania patriotycznego. Tym bardziej, że z nową kadencja samorządów wchodzą w życie przepisy, przygotowane przez obecny Sejm, wzmacniające jawność i udział mieszkańców w samorządzie (inicjatywa obywatelska, transmisje obrad, głosowania imienne etc.). Działajmy!

Strona „Reduty” na facebooku: https://www.facebook.com/Reduta-189179254567630/

Adres email: reduta.ciechanow@gmail.com