gloria.tv

gloria.tv

Z kraju

Danke! Niemcy dziękują dzielnym i rączym Arabom. U nas gdyby tknęli choćby jedną Dankę to wyrżnięto by ich wszystkich w pień, łącznie z końmi czystej krwi arabskiej.

Polskie kobiety mogą spać spokojnie. Żaden Arab nawet nie spróbuje ich tknąć. Jeśli jednak, to zawsze pozostaje prawymsierpowym.

Na miejscu Tomasza Arabskiego przeniósłbym się do Tajlandii (patrz: Saleta) albo do krajów bliższych jego sercu (Rosja).

W najbliższą niedzielę Owsik będzie zbierał kasę na kule dla Petru, który połamał się ostatnio. Kto teraz pójdzie na marsz skoro szef Nowoczerskiej niepełnosprawny?

Po Internecie krąży mem, na którym jest napisane: jeśli nawet Owsiak bierze część pieniędzy z WOŚP dla siebie, to i tak mu dam. To się nazywa frajerstwo.

Nowoczerska pracuje w pocie czoła, żeby stworzyć dobre projekty ustaw. Gdzieś są, lecz nie wiadomo gdzie.

Spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Victorem Orbanem w święto Trzech Króli sprawiło, że media wpadły w panikę. O czym rozmawiali? Ano o tym jak rozpieprzyć ten system.

Wśród komentarzy ekspertów były i takie, że Kaczyński nie mógł prywatnie spotkać się z Orbanem. Oby czas takich ekspertów minął bezpowrotnie. Sprawą już zajmuje się Jacek Kurski. Patrz: niżej.

6 stycznia obchodziliśmy święto Sześciu Króli. To nie ja zgłupiałem. To Rysiek Petru się wydurnił. Może to nie nogę sobie uszkodził, ale łeb?

W PO walka na całego. Siemoniak jak przystało na byłego ministra obrony poddał się przed walką…

Grzegorz Schetyna będzie tym, który wyprowadzi sztandar PO. Póki co ma jeszcze nadzieję i skarży się na Polskę w Europie. Grzesiek, a ponoć twardy z ciebie gracz.

Tymczasem w TVP przyszła nowa miotła. Dla niektórych będzie to rzeź niczym podczas bitwy na Łuku Kurskim (w lipcu i sierpniu 1943 r. zginęło ok. 500 tys. ludzi, przyp. red.).

Na tzw. Łuku Kurskim niejeden wpadnie w poślizg i wypadnie z gry na dobre.

Ze świata

Węgry dadzą się pociąć za Polskę i na żadne sankcje się nie zgodzą. Czy nie warto mieć takiego sojusznika?

W Niemczech gwałcą kobiety na ulicach. Wkład Arabów na pewno ubogaci niemiecką kulturę.

130 kobiet zostało zaatakowanych przez niewyżytych Arabów. Angela żałuje, że nie było jej w gronie „pokrzywdzonych”.

W związku z tym, co dzieje się w Niemczech Polska powinna wystąpić z wnioskiem o debatę w UE. Źle się dzieje w państwie szwabskim.

Dziennikarka Newsweeka (tego lisiego szmatławca), niejaka Renata Kim powiedziała, że zatajenie informacji o gwałtach na niemieckich kobietach było konieczne, bo jej opublikowanie mogłoby doprowadzić do uaktywnienia się prawicowych ekstremistów. A tak na marginesie, czy Renata Kim nie ma swoich korzeni w Korei Północnej? Kim Ir Sen to nie jakaś rodzina?

Tymczasem Korea Północna przeprowadziła próbę bomby wodorowej. UE nie planuje w związku z tym żadnych działań. Woli się zająć długością płomienia świecy, kształtem banana, no i sytuacją w Polsce.

Sport

Stoch osiąga mizerne wyniki. A może tak bułka z bananem?

Pozostali skoczkowie wcale nie są lepsi. Coś nie Hula w tym roku.

Polscy siatkarze walczą o wyjazd do Rio. Tymczasem siatkarki na pewno tam nie pojadą, chyba że za miesiąc na karnawał sobie wyskoczą.

W piłce nudy na całego. Nawet Lewandowski zniknął z radarów. A już na pewno z fotoradarów, które od 1 stycznia w większości zostały zlikwidowane.

Agnieszka Radwańska zaczęła rok tak jak zakończyła poprzedni, czyli w piorunującym stylu.

Przemysław Saleta na stałe przeprowadza się do Tajlandii, bo w Polsce zagrożona jest demokracja. Udał się zatem do kraju, w którym wojskowe zamachy stanu są na porządku dziennym. Trzeba mu jednak wybaczyć. Rzadko który bokser jest mądry.

Pogoda

W Niemczech też sroga zima, a mimo to Arabom figle w głowie. Zachciało się wam Wiosny Ludów zimą to cierpcie Szwaby.

Zima zaskoczyła wszystkich. Za rządów PO śnieg był tylko w górach, a tu nawet w Warszawie leży trochę białego czegoś. Eksperci zastanawiają się, czy jest to na pewno śnieg.

Ryszard Petru w związku z panującymi mrozami przekazał swój sweter dla biednych. Licytacja już się rozpoczęła.

Wszyscy zastanawiają się, czy ta zima w końcu zabierze Darka Szpakowskiego z telewizji publicznej. Ileż to już zim jest z nami pan Darek?