m.niezalezna.pl

m.niezalezna.pl

Z kraju

Córka Kopacz powiedziała, że jak będzie rządzić PiS to ona wyjeżdża do Kanady. Trzymamy za słowo, wiedząc jednocześnie, że słowo platfusa funta kłaków jest warte.

Na pożegnanie zaśpiewajmy córce: szczęśliwej drogi już czas, mapę życia w sercu masz… Matce z kolei zaśpiewajmy: nie płacz Ewka…

Bronek nie tak dawno powiedział swoim wyborcom, że emigracja to nie dramat, to szansa. Leć zatem Kopaczówno, leć.

Córka Donalda T. zamknie bloga, syn wyleci tanimi liniami w kosmos, Radek z żoną udadzą się do Izraela, Rostowski pojedzie do „Bydgoszczu”, Schetyna pogna schetynówką gdzieś na Dolny Śląsk, Mucha poleci… (generalnie wiadomo gdzie muchy najbardziej ciągnie), Misio Kamiński razem z Giertychem polecą do Chile szukać Pinocheta.

Gdzie uda się Kopacz? Szydłowiec odpada, bo źle się kojarzy. Może razem z córką? Choć niektórzy twierdzą, że będzie musiała posiedzieć w Polsce. Słowo posiedzieć ma tu kluczowe znaczenie.

Nowa gwiazda lewicy, czyli Nowacka (skoro nowa, to nazwisko jak najbardziej adekwatne) dwoi się i troi, żeby osiągnąć 8 proc. poparcia. Jako informatyk z wykształcenia najbardziej powinna liczyć nie na wyborców, ale na błędy w systemie informatycznym Państwowej Komisji Wyborczej.

Zjednoczona Lewica, czyli ZLEW – tam w najlepszym wypadku powinna zakończyć się ta inicjatywa.

Ryszard Petru – nowoczesny. Cóż, nie wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

Andrzej Duda, ignorowany przez Polsat. Z „bulem” to piszę, ale tylko Bronek potrafił odkodować obraz Polsatu. Wychodzi na to, że Bronek to w ogóle specjalista od obrazów.

Reżimowi dziennikarze prześcigają się, kto bardziej dosunie PiS-owi. Co by nie zrobili, palmę pierwszeństwa i tak dzierżyć będzie Lis.

Imigranci przenoszą groźne choroby, powiedział Jarosław Kaczyński. Imigranci to pasożyty, zinterpretowały media.

Ze świata

W Turcji zamachy, w Syrii i na Ukrainie wojna. Pozornie tylko na zachodzie bez zmian, ale i tam miliony przybyszów mogą wkrótce zrobić swoje.

Merkel traci wpływy w Niemczech. Donald, bój się!

Putin z kolei z niecierpliwością oczekuje Pokojowej Nagrody Nobla. Nie przejmuj się Władimir, jak nie teraz to za rok.

Obama już ma Nobla. Teraz czeka jedynie na polityczną emeryturę.

PO powinna brać przykład z Obamy. 8 lat i bye bye.

Sport

W Polsce euforia po awansie na Euro 2016. Najbardziej cieszy się lewica, roszcząc sobie prawo do LEWandowskiego.

W ramach rewanżu, rząd Irlandii przygotowuje się do wydalenia 100 tys. Polaków. Może też uznać ich za uchodźców?

Na Euro zabraknie Holandii, ale za to będzie Islandia i Albania. Jak widać euro (waluta) nie jest nikomu do szczęścia potrzebne. Można być na Euro bez euro. Polska też jest w  tym gronie.

Polsat podczas transmisji meczu pokazał dłubiącego w nosie kibica, stojących tyłem do kamery ochroniarzy, a nie raczył pokazać Andrzeja Dudy. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że dlatego go nie pokazali, bo obok siedział Kwaśniewski, który miał tyle promili alkoholu we krwi, ile lewica chce osiągnąć procent w wyborach. No i wszystko jasne. Takie rzeczy dopiero po 23. Tylko dlaczego cierpią osoby postronne?

Bronka z kolei pokazywano po każdym zdobytym punkcie w meczu siatkówki. Ten to dopiero miał parcie na obraz.

Pogoda

Złota polska jesień na chwilę się skończyła, ale jeśli tylko PO wygra to po 25 października może wrócić. Tak powiedział jakiś KRET-yn.

Nowoczesna.pl zapowiada, że jeśli wygra wybory to z nieba będą lecieć „petrudolary”.

ZLEW zapowiada, że w razie ich zwycięstwa, na niebie stale będzie tęcza.

Kukiz ogłosił, że jeśli on wygra, to z nieba zamiast deszczu będą padać ciasteczka.

A ja życzę deszczu tym, którzy go naprawdę potrzebują, słońca tym, którym go brakuje, a PiS-owi pomyślnych wiatrów, bo tylko ta partia może rozgonić czarne chmury wiszące nad Polską.