wydawnictwofronda.pl

wydawnictwofronda.pl

Wydawnictwo Fronda oraz prawymsierpowym.pl zapraszają na spotkanie z Krzysztofem Kłopotowskim – autorem książki „Geniusz Żydów na polski rozum”, które odbędzie się 22 września (wtorek) o godzinie 18:00 w Empik Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 116/122.

Żydzi stanowią dwa promile ludności świata. Zdobyli 23 procent nagród Nobla. Jak to się dzieje? Jak powielić ich sukces?

Ostra i niepoprawna politycznie książka Kłopotowskiego. Jeśli ktoś będzie twierdził, że jest antysemicka, to albo jej nie czytał, albo – jest głupcem. Nie tylko na polski rozum.

I właśnie z autorem tej książki będzie można się spotkać, najpierw w Warszawie, następnie 28 września w Tarnowie o godz. 17 w Auli Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 38 oraz 29 września w Krakowie o godz. 18 w księgarni Matras, przy Rynku Głównym 23.

Autora mogą Państwo kojarzyć z występów w Telewizji Republika, gdzie zajmuje się głównie tematyką filmową.

Geniusz Żydów na polski rozum”po co ta książka? Żeby uczyć się od Żydów!

Istnieje żydowski kod kulturowy, który ułatwia wielkie sukcesy w życiu praktycznym i umysłowym. Kod kulturowy można przejąć. Trzeba chcieć, podpatrywać i uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć. Internet został otwarty dla biznesu, gdy pewien prawnik żydowski dał ogłoszenie o swych usługach. Wywołał oburzenie, bo naruszył czystość przestrzeni pasjonatów techniki. Dziś internet określa nam świadomość. Zuckerbeg, Page, Brin to tylko czubek góry lodowej; im bardziej abstrakcyjna dziedzina, tym większy udział i sukces Żydów.