nasz-bocian.pl

nasz-bocian.pl

Szatan urządził w środę imprezę, na którą zaprosił swoich najwierniejszych fanów. Stoły uginały się od żarcia, ale nikt nic nie zjadł, bo jeden drugiemu zabierał. Szatan bardzo cieszył się na ten widok. Imprezę urządził, bo w katolickim kraju przeszła ustawa, która na legalu pozwala zabijać człowieka.

Człowiek XXI wieku staje się coraz bardziej sztuczny. Nie powinno to jednak dziwić, skoro faszerowany jest sztucznie wytwarzanym jedzeniem (GMO), w sklepie trudno uświadczyć jabłko, które miałoby w sobie robaka i byłoby pomarszczone. Skórka jabłka jest gładziutka niczym pupcia niemowlaka, a pojawiające się plamki oznaczać mogą jedynie tyle, że mają w sobie za mało chemii. Świnie rosną jak na drożdżach i rozmiary pozwalające na jej ubicie osiągają o połowę szybciej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Kobiety, które mają małe piersi mogą sobie powiększyć je do rozmiarów o jakich marzą one lub ich kilkudziesięciu partnerów. Silikon i botoks zdziałają cuda.

Gdy jednak masz dosyć jedzenia jabłek, które mają w sobie całą tablicę Mendelejewa, to możesz zjeść je w postaci kapsułki, tabletki. Połykasz jedną – to jakbyś zjadł całe jabłko. Ćwiczysz i ćwiczysz, ale nie przybywa ci masy mięśniowej? Kup sterydy, wszak ich działanie porównać można do działania soku z gumijagód. W mig staniesz się strongmanem. Czujesz, że świat cię nie docenia, że masz morze możliwości, ale nie możesz się jakoś przebić? Oferujemy tobie kapsułkę szczęścia, która zaprowadzi cię do sukcesu. Masz depresję, nie chce ci się wstawać, wstrzykniemy ci w żyłę co trzeba i odzyskasz chęć do życia. Jesteś zestresowany i nie potrafisz się dobrze bawić? Zapodamy ci dopalacze, narkotyki i co tylko zechcesz. Jesteś młoda i świetnie bawiłaś się ostatniej nocy, ale nie pamiętasz z kim, z iloma i gdzie? Mamy dla ciebie pigułkę „po”, która pozwoli ci nie myśleć, że a nuż pojawi się ktoś nowy w twoim życiu. Zaszłaś w ciążę i nie wiesz jak to być mogło, że ona i on…? Spokojnie, podamy ci tabletki poronne, ostatecznie zaproponujemy aborcję, przecież to nie człowiek, tylko jakiś tam zarodek. Chcesz mieć pewność, że w ciągu pięciu lat nie zajdziesz w ciążę? Korzystaj z naszej antykoncepcji, ale tak na wszelki wypadek niech twój partner zakłada gumkę naszej produkcji – wiesz, strzeżonego Pan Bóg strzeże. Chcesz mieć dziecko, ale przez antykoncepcję troszkę rozregulowała się twoja gospodarka hormonalna? Mamy dla ciebie wspaniałą ofertę – in vitro. Będziesz mogła cieszyć się widokiem dziecka już za 9-10 miesięcy.

Współczesny świat ma receptę dla każdego, kto czuje się słaby, brzydki i niedowartościowany. Wystarczy zapłacić. Współczesny świat kusi przede wszystkim młodego człowieka, bo wie czego on/ona najbardziej potrzebuje. Wie, że młoda dziewczyna nie chce zostać matką w wieku kilkunastu, czy dwudziestu paru lat. Oferuje jej zatem antykoncepcję, pigułki „po”. Młody chłopak chce się dobrze zabawić, ale jakoś jest nieśmiały, czy ma jakieś defekty, to od razu otrzymuje narkotyki, dopalacze, pigułki gwałtu, które może wykorzystać na dziewczynie, która wpadła mu w oko. Osiąga swój cel. Studentowi przez pół roku nie chciało się uczyć, a tu nagle przychodzi sesja… Nie ma problemu. Pomożemy! Damy ci amfetaminę, która pozwoli działać do ośmiu razy dłużej i nadrobisz zaległości w nauce w trymiga. A potem dalej będziesz mógł hulać do woli.

Ale współczesny świat myśli również o tych nieco starszych panach, którzy obciążeni bagażem życiowych doświadczeń nieco zwolnili, a chcieliby przyspieszyć. Dla panów, którzy wciąż chcą, ale nie za bardzo mogą, oferujmy niebieskie tabletki. Dla panów, których nic już nie podnieca też mamy moc niespodzianek, bo i permen mamy na półce i stymen i inne tego typu specyfiki. Na pewno pomogą. A gdy tylko wasze liczne partnerki podzielą się informacją jacy to jesteście jurni i rączy w łóżku, to zapewniamy ciebie, że i tak liczne grono partnerek stanie się jeszcze liczniejsze. Dzięki tym specyfikom dostaniesz takiego kopa, że tylko śmierć może odebrać ci te przyjemności. Informujemy jednak, że pracujemy nad specyfikiem, który oszuka śmierć…

Współczesny świat myśli również o paniach, które najpierw musiały się wyszaleć i wyszumieć, ale w pewnym momencie życia postanowiły, że oprócz kota w domu, będą miały jeszcze dziecko. Ale tu spotkała je niemiła niespodzianka, bo po odstawieniu antykoncepcji, po odrzuceniu pigułki „po” dziecko nie chciało się pojawić. Lekarz nakazał jeszcze chwilę odczekać, ale gdy i to nie pomogło, zaproponował jakże skuteczną metodę in vitro. Tak skuteczną, że ledwie 10 proc. kobiet zachodzi w ciążę. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że w ubiegłym roku „udało się” dzięki tej metodzie stworzyć 2 tys. nowych żyć, likwidując przy okazji 20-40 tys. embrionów, czyli istnień, które miały mniej szczęścia.

Współczesny świat oferuje wiele złego. Nie dziwi zatem, że Szatan zaciera ręce i cieszy się z każdej takiej decyzji. Cieszy się, gdy upadnie zwykły człowiek, ale o wiele więcej radości sprawia mu, gdy rządy, prezydenci, czy królowie ustanawiają prawa, które godzą w prawo Boże. Prezydent Komorowski, mówiąc że nie jest prezydentem ludzkich sumień, skazał się na wykluczenie z grona Kościoła. Nie może w nim być miejsca dla ludzi, którzy godzą się na szerzenie zła. Zasiał zgorszenie i za to powinien zostać wykluczony z grona Kościoła. Bo może i nie ma on mocy nade mną, żebym nie zabijał, czy nie kradł, ale gdy otwiera mi furtkę, żebym mógł to robić, to kimże on jest, jeśli nie prowodyrem, inspiratorem, czy wreszcie demiurgiem zła? Szatan do swych niecnych dzieł potrzebuje ludzi. Ostatnie chwile prezydentury Komorowskiego wykorzystuje maksymalnie aktywnie. Użył go jako narzędzia do przeforsowania prawa niosącego śmierć, choć pozornie niesie życie. Tak działa Szatan.

W czwartek dogorywający sejm, który będzie istniał jeszcze przez 3 miesiące, przyjął ustawę o uzgodnieniu płci. Jest to niewątpliwie kolejny ukłon w stronę Szatana, który na cześć polskiego sejmu wyda kolejne przyjęcie. Wiele tych imprez musi Szatan urządzać. Zaprasza wiele osób, ale tylko on się dobrze na nich bawi…