Andrzej Krauze

Andrzej Krauze

Wstydzę się swoich dotychczasowych poglądów. Wstydzę się tej mowy nienawiści, której byłem przedstawicielem przez kilka lat. Przepraszam gejów i lesbijki, transów, lewaków, złodziei, polityków Platformy, SLD, PSL, Palikota i wszelkich ludzi związanych z opcją przeciwną PiS-owi. A PiS-u wprost nie znoszę i nie cierpię. Od dziś strona prawymsierpowym.pl zmienia nazwę na lewymsierpowym.pl. Ale…dotychczasowy Czytelniku, przeczytaj koniecznie do końca! Nie zrażaj się tymi słowami…

Zmieniam poglądy. Zrobił to przede mną Cezary Michalski, który z piewcy prawicy, stał się ulubionym dzieckiem lewicy. Przepoczwarzył się z dnia na dzień. Jego wolta była ciosem dla prawicowego środowiska. A co on takiego zrobił? Zmienił poglądy, bo wyczuł, że projekt PiS się wyczerpał. Uciekł z tonącej łajby, bo nie był dziennikarzem z krwi i kości, ale był karierowiczem. Przed nim był Tomasz Wołek, ale jednak zmiana Michalskiego była bardziej spektakularna.

Skromny bloger, jakim niewątpliwie jestem, ma małą siłę przebicia, niewiele odsłon, zyski z reklam niemal zerowe. Dlaczego? Zadawałem sobie to pytanie od lat. Dziś już wiem dlaczego. Bo byłem frajerem. Bo postawiłem na niewłaściwego konia. Prawica? A fuj, tfu. Nie cierpię pawicy i wszystkiego co z nią związane. Tak proszę Państwa, prawica przynosi samo zło. Jej ideały są funta kłaków warte. Jej wartości o kant stołu można rozbić. Prawica to brak tolerancji, zaściankowość. Porzucam te wartości i wstydzę się ich. To już nie są moje wartości. Od dziś staję się nowym człowiekiem. Człowiekiem lewicy. Zamiast o ludzi będę walczył o prawa zwierząt. Zamiast z korupcją będę walczył o prawo do wręczania łapówek każdemu i wszędzie. Zamiast walczyć o życie od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci będę zachęcał Państwa do zabijania, mordowania, przerywania ciąży, korzystania z in vitro, antykoncepcji, eutanazji i bóg wie czego jeszcze. Niech Państwa nie dziwi, że bóg jest z małej litery.

Moje żarty poszły chyba za daleko. Pragnę Państwa uspokoić, że powyższe słowa są jedynie wynikiem dzisiejszych wydarzeń. Uzmysłowiły mi one, że posiadanie swoich poglądów jest bardzo nieopłacalne. A posiadanie poglądów prawicowych szczególnie.

Prawymsierpowym.pl nie zmieni się! Autor nie zmieni się! I choćby rzucane były najróżniejsze kłody, profil strony się nie zmieni. Nigdy! Szczegółów nie chcę jeszcze podawać. Przyjdzie pora wyjaśnić różne wydarzenia ostatnich kilku godzin. Mogę jedynie zdradzić, że słowa Sienkiewicza o tym, że PO nas idą, nie były wyssane z palca. One były jak najbardziej prawdziwe.