mrw.blox.pl

mrw.blox.pl

Z kraju

Gumowe lale, filmy ze zwierzętami, ale bynajmniej nie z komentarzem Czubówny i wiele innych ciekawych gadżetów znalazło się w mieszkaniu, którego stałym bywalcem był Kamil Dupczok. Wypada napisać wprost, że to już chyba koniec jednej z ikon pseudodziennikarstwa.

Kamil chciałby jeszcze kiedyś poprowadzić Fakty. Z nieoficjalnych informacji wynika, że szefostwo TVN zaproponowało Kamilowi prowadzenie nowego programu, który miałby być nadawany po godz. 23. Robocza nazwa programu już jest – Akty.

Kamil obejrzał już filmy, które puszczane będą w jego czasie antenowym. Jednak poszukuje pilnie chętnych obywatelek. Te koniecznie muszą przyjść ze swoimi ukochanymi zwierzakami. Podaję adres: Warszawa, ul. Wiertnicza 166.

Wśród gadżetów Kamila znajdowały się jeszcze tajemnicze kozaki z krokodylej skóry. Właścicielką oczywiście jest Monika O.

Na wieść o postawie Dupczoka Stokrotka (MO) zwiędła, a raczej przekwitła.

Lisowi pewnie kamień spadł z serca, bo część ludzi myślała, że to o niego chodzi. Schował się do nory, ale pewnie jego tajemnice też kiedyś wypłyną.

Komu i jak załatwił pracę Dupczok? Naga prawda, całą dobę.

Molestowanie to pikuś. Nie każdy powinien ujawniać się ze swoim hobby.

W Warszawie krąży plotka, że Kamil ma kochankę, a może Pochankę.

Nie do końca wiadomo, jakie są zainteresowania Kamila. Wydaje się jednak, że Rafalala (transwestyta) może mieć konkurencję.

Co jeszcze odkryją dziennikarze Wprost? Może to, że Platforma Wiertnicza  (ma siedzibę na ul. Wiertniczej w Warszawie, przyp. red.) tonie?

Według CBOS-u Komorowskiemu znowu rośnie. Podczas gdy wiele sondażowni wskazuje na pewną II turę, CBOS z uporem maniaka twierdzi, że Bronek ma 63. Można się z tym zgodzić, ale pod warunkiem, że chodzi o jego wiek a nie procenty poparcia.

Bronek ma za dużo energii, żeby być prezydentem. Niech dostarczy zatem energii żyrandolom, choćby wszystkim w kraju.

Nie wiadomo jak potoczą się losy Dupczoka, ale pewne jest, że tę aferę trzeba będzie jakoś przykryć. Pewnie już błagają Biedronia, żeby ten ujawnił, kto na prawicy jest gejem i prostytutką. Takie to rewelacje ma w zanadrzu Biedrońka.

Mówi się, że Dupczoka zniszczyła Ewa Kopacz. Trzeba było zadzierać?

Most spalony, methro nie jeździ. Poziom PH HGW znacznie przekroczył dopuszczalne normy.

O jeden most za daleko – o jedna prezydentura za dużo.

Ile jeszcze mostów musi spłonąć, ile czasu metro musi stać puste, żeby pustaki z Warszawy zrozumiały, że nad tym miastem wisi jakieś fatum?

Ze świata

Gdyby analizować miny po spotkaniu w Mińsku, zwycięzcą był tylko Putin.

Mówi się, że w stolicy Białorusi przypieczętowano rozbiór Ukrainy. Czy aby na pewno tylko Ukrainy?

Tymczasem Rosja prowadzi swoje działania na Łotwie. Któż jeszcze pamięta słowa L. Kaczyńskiego – „dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę”? Prawymsierpowym.pl pamięta i nieustannie je przypomina.

W Grecji rządzi lewica. Tam to jednak sporo Kretynów (Kreta – grecka wyspa, przyp. red.).

W Danii powtórka z tego co wydarzyło się we Francji. Może nieco mniejsza skala, ale z pewnością trudniej walczyć z tym wrogiem niż z gangiem Olsena.

Niepokój w Egipcie i Libii. Zagrożenie w Europie już jest faktem na wschodzie, ale i od południa ono narasta. Państwo Islamskie robi to samo co Rosja, ale póki co świat milczy. Jak wiadomo milczenie zawsze oznacza zgodę (znamy to przecież z własnej historii – tzw sejm niemy z 1717 r., przyp. red.)

Na świecie ostatnie chwile karnawału. Wydaje się, że i dosłownie, i w przenośni.

Sport

Polscy ślizgacze (łyżwiarze) zawiedli. W poślizg za to wpadł Dupczok. Ślizgaczy mu się zachciało.

Już niedługo zaczną się mistrzostwa w narciarstwie klasycznym. Justyna nie pokona Mariana Bjoergen. Pozostaje tylko liczyć na Kamila, ale nie Dupczoka, tylko Stocha.

Na Żyłę złota nie ma co jednak liczyć w Falun (tam odbędą się mistrzostwa, przyp. red.).

Lewandowski przełamał się. A Ronaldo wciąż bez formy.

Na boisko wybiegli kopacze. Ale nie rodzina „premierki”, ale polscy piłkarze. Poziom jednak jest mniej więcej taki sam.

Gortat nie wystąpił w meczu gwiazd, ale nie dlatego, że za słaby, ale dlatego, że nikt nie wiedział, czy Polska to jeszcze wschód, czy już zachód.

Legia zagra z Ajaxem przy pustych trybunach. Może to i dobrze, bo kto dojechałby na mecz skoro most łazienkowski nie działa.

Pogoda

Gorrrące dziś wiadomości, przyznajcie Państwo sami.

Omenaa Mensah, pogodynka TVN wie o molestowaniu. Wśród lalek Dupczoka była i taka o ciemnej karnacji. Widać coś jest na rzeczy. Wszędzie ta poprawność polityczna.

W Warszawie temperatura sięgała 1000 stopni Celsjusza. Co prawda tylko w bliskich okolicach płonącego mostu, ale nikt już nie powie, że w Polsce jest zimno.

Zima zmierza ku końcowi, wiosnę czuć już w powietrzu, koty się marcują, Dupczok się…

P.S. Uprzejmie informuję, że nie jestem Kamilem. Yo no soy Kamil. I am not Charlie, itd. itp.