wydawnictwom.pl

wydawnictwom.pl

Trwają wakacje. Podróżujemy po Polsce, Europie…Niejeden z nas marzy o pielgrzymce do Rzymu. Niejeden właśnie się tam wybiera. Warto przy tej okazji zaopatrzyć się w praktyczny przewodnik. Wydawnictwo M i prawymsierpowym.pl polecają Państwu RZYM JANA PAWŁA II Przewodnik dla Pielgrzymów, który jest wyjątkowym przewodnikiem, innym niż wszystkie dostępne na rynku!  Książka liczy 112 stron, kosztuje ok. 20 zł. Jego unikalność polega na tym, że zawiera wypowiedzi przyjaciół i współpracowników Jana Pawła II: arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego oraz księdza prałata Pawła Ptasznika, które  pozwalają poznać Rzym bliski sercu Papieża Polaka.

Przewodnik zawiera wiele PRAKTYCZNYCZNYCH INFORMACJI typu: jak dotrzeć do Rzymu, jak podróżować po Wiecznym Mieście, noclegi, spis ważnych telefonów i instytucji, mapy Watykanu, Rzymu – ułatwiające poruszanie się po mieście i odwiedzenie miejsc bliskich Janowi Pawłowi II. Publikację wzbogacają informacje historyczne, zdjęcia, i inne cenne wskazówki.

Ilu polskich świętych wyniósł na ołtarze Jan Paweł II? Które miejsca w Watykanie Jan Paweł II lubił najbardziej? Dlaczego tak ważna była dla niego Kaplica Sykstyńska? Po co każdego roku przybywał do Koloseum? Jak wyglądał jego apartament w Pałacu Apostolskim? Gdzie wstępował codziennie podczas rzymskich studiów? Co kryje się pod nazwą „trzeci Watykan”?

Dzięki zaproponowanemu Czytelnikom  PRZEWODNIKOWI możemy odkryć piękno Wiecznego Miasta i popatrzeć  na nie oczyma Świętego Jana Pawła II.

Niepowtarzalne cechy sprzedażowe przewodnika:

- mnóstwo informacji praktycznych

- informacje dodatkowe, dotyczące zarówno osoby Jana Pawła II jak i miejsc z      Nim związanych

- atrakcyjna szata graficzna

- praktyczna pamiątka z okazji kanonizacji Jana Pawła II

 PRZYBYLSKI JACEK Od 2003 do 2012 roku pracował w „Rzeczpospolitej” m.in. jako reporter. Autor reportaży z Iraku, Kuwejtu, Turcji, Afganistanu, Izraela oraz Czadu, wiceszef działu zagranicznego oraz korespondent w Waszyngtonie (2009-2011). Od 2013 r  związany z tygodnikiem „Do Rzeczy”. Przedstawiciel „Pokolenia JP2” (rocznik 1980). Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.