pispabianice.pl

pispabianice.pl

Prawymsierpowym.pl przyznaje się do podsłuchiwania rozmów najważniejszych polityków. Biorę to na siebie i jestem gotowy ponieść wszelkie konsekwencje tych czynów. Jestem dumny z tego, co zrobiłem. Podsłuchiwałem rano, podsłuchiwałem w południe, podsłuchiwałem i w nocy. Robiłem to od kilkunastu miesięcy. A wiecie dlaczego? Bo jeśli ktoś robi mnie w konia przez 7 lat, jeśli ktoś zmusza mnie do roboty do usranej śmierci, jeśli ktoś kradnie moje ciężko zarobione pieniądze, to mam nie tylko moralne prawo, ale mam też obowiązek wystąpić przeciwko tego rodzaju działaniom. Oni mogą bezkarnie kraść, mataczyć, oszukiwać, to dlaczego ja nie mogę robić tego samego? Przykład idzie z góry, ryba psuje się od głowy. Wsadźcie mnie do ciupy, mogę cierpieć za miliony!

Ile jeszcze taśm mam dostarczyć? Jakich dowodów potrzebujecie na to, żeby uwierzyć w to, że ludzie związani z PO są źli do szpiku kości i tak naprawdę zależy im wyłącznie na dostępie do koryta. Wiem, jesteście z tych, co wierzą wyłącznie rozumowi. Wiarę odrzucacie, zatem podrzucam wam już takie dowody, że nawet mało rozumny homo sapiens wie o co w tym chodzi. A wy dalej nie kumacie. Dowody zbrodni macie podane jak na tacy, nawet ślepy zauważa mataczenie najwyższych urzędników i wykorzystywanie podległych służb w obronie prywatnego interesu (czym innym jest akcja Sienkiewicza w redakcji Wprost-u?). Czy to wam nie wystarcza? Wy dalej ględzicie o Kaczyńskim, że on to dopiero Polskę podpali. A wiecie co o tym myślę? Myślę, że to wcale nie byłby głupi pomysł. Podpalić tę zgniłą Polskę, przeżartą korupcją i kolesiostwem, gdzie każdy dla każdego jest wilkiem, gdzie autorytetem stają się kanalie a osoby uczciwe są tłamszone i znienawidzone.

Jakoś nikt nie chce wziąć na siebie podsłuchiwania. Otóż, jestem gotowy się przyznać i mam nadzieję, że kiedyś ktoś to doceni. Idziecie po mnie? Czekam!