obrazki.jeja.pl

obrazki.jeja.pl

Z kraju

W zeszłym tygodniu była pizza po polsku za sprawą Radosława S., dziś oferujemy państwu kiełbasę po polsku za sprawą Conchity (czy może raczej Conchito) Wurst.

Jan Hartman – kandydat Twojego Ruchu do Europarlamentu ogłosił, że zaprosi do Polski Conchitę Kiełbasę. Tylko niech pamięta o tym, że w Polsce są restrykcyjne normy dotyczące wędzenia kiełbas. Żeby czasem ktoś Conchity nie zwędził!

Kobieta z brodą jest jednocześnie kobietą bez mózgu. Idealnie pasuje tu hasło, że mądrej głowy włos się nie trzyma. A Conchita mimo, że kobieta (?) ma nawet brodę.

Austriacy mają kobietę z brodą, Polacy mają babę z jajami. Grodzka, wystąp! Grodzka, prezentuj broń!

Zdjęcie powyżej to taka mała wizja przyszłości. Prawymsierpowym.pl proponuje, żeby to Krzysztof Bęgowski i Anna Grodzka reprezentowali Polskę na konkursie Eurowizji w 2015 r.

Palikot bąknął coś o tym, że Kwaśniewski to 1-2%. A wszyscy myśleli, że Kwachu to najbardziej lubi 40%…-owe.

W ostatnich dniach Kwaśniewski robi furorę, bo najpierw przypomniał o nim Palikot a potem okazało się, że były prezydent zasiada w spółkach związanych z ludźmi Janukowycza. Już wiadomo skąd to zaangażowanie Aleksandra w sprawy ukraińskie.

Wszyscy myśleli, że Olek robi to za darmo, bo tak ukochał demokrację, że postanowił ją szerzyć gdzie się tylko da. Tymczasem wyszło na jaw, że Olek owszem kocha demokrację, ale wyłącznie za pieniądze. Ot, taka polityczna prostytutka.

Atak na Krystynę Pawłowicz przybrał znamiona histerii. Jeśli ktoś uważa Bartoszewskiego za autorytet to powinien się cieszyć, że druga strona potrafi wznieść się ponad podziały i nazwać ichni autorytet pastuchem.

Co robi pastuch? Pasie owce! A może krytykom chodzi o to, że pastuch lemingów powinien mieć swoją nazwę? Proponuję nazwę Lening. Zresztą katalog nazw jest otwarty – czekamy na propozycje.

Rzecznik Praw Obywatelskich w osobie Ireny Lipowicz ogłosił, że rodzice nie mają wpływu na program nauczania w szkołach. Wszystko jest oczywiście zgodne z normami unijnymi. Może całkiem oddajmy nauczanie dzieci pod jurysdykcję LGTB i będzie święty spokój. Słowo „święty” nie powinno się tu w ogóle znaleźć za co środowiska homo chcę serdecznie przeprosić.

Trwa kampania zachęcająca do udziału w wyborach do PE. Prawymsierpowym.pl zaleca pozostanie w domach mających zamiar głosować na złodziei z PO, oszustów z SLD, dewiantów z Twojego Ruchu, prostytutki z PSL, psujów z Solidarnej Polski, lalusiów z Polski Razem, wariatów związanych z Korwinem, patriotów z Ruchu Narodowego. Głos oddany na tych ostatnich jest głosem straconym, bo i tak nie wejdą.

Po było finansowane przez niemiecką CDU, SLD przez KGB, tymczasem okazuje się, że Twój Ruch sponsorował Janukowycz. Teraz wiadomo już kto jest kim.

Ze świata

Putin gra na nosie wszystkim możnym tego świata. Rozgrywa partię szachów, w której każdy ruch przeciwnika kończy się szachem. A pionki na ukraińskiej szachownicy są na coraz słabszych pozycjach.

Ciekawej manipulacji dokonują media, które pokazują Rosję jako kraj, który trzyma w szachu Ukrainę i … gejów. Zabieg iście prostacki, ale do tłuszczy przemawia. Przekaz jest taki, że Putin jest zły dla Ukrainy i dla biednych gejów. Bądźmy jednak obiektywni – nawet Putin podejmuje dobre decyzje.

Starożytny Rzym upadł, bo zamiast pracy wybrał orgie. Czy współczesna Europa również przegra, bo się w dupach poprzewracało? Wydaje się to wielce prawdopodobne.

Rosja grozi wyłączeniem stacji GPS na swym terytorium – jakie z tego płynie zagrożenie? Ano takie, że ci, którzy teraz nie potrafią się odnaleźć, będą mieć jeszcze trudniej.

Gerhard Schroeder, były kanclerz Niemiec świetnie bawi się za rosyjskie pieniądze. A to nie dziwmy się, że i nasz były prezydent chce troszkę grosiwa przygarnąć. Bo niby dlaczego Polak ma być gorszy od Niemca?

Sport

W piłce nożnej Polacy nie są gorsi od Niemców. Wynik 0:0 chwały jednak nie przynosi.

Bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie, ale co z tego, skoro nigdy cholero nie mnóż przez zero.

Reprezentacja Adama Nawałki gra tak nudną piłkę, że chyba pora na wałki (w sensie przekręty). Inaczej nie uda się strzelić choćby pół gola.

No ale przecież Niemcy też nie strzelili, więc tragedii nie ma. Szkoda, że grali swoim 77 składem.

Na pytanie dziennikarza, kogo najbardziej boją się niemieccy piłkarze, odpowiedź była zawsze ta sama – Lewandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego. Żaden z nich nie zagrał to i bać się nie było kogo.

Gortat szaleje na parkietach NBA. Właściciele stacji telewizyjnych już zastanawiają się, jak szalałby na parkietach Tańca z gwiazdami, ale póki co nie dla psa kiełbasa (znów przed oczami staje Conchita Kiełbasa).

Pogoda

Ponoć kopiec Kreta ożenił się z Beatą Tadlą. Z tego powodu niebo się smuci a z chmur leci deszcz. Coś ty najlepszego zrobił, Krecie?

W górach spadł śnieg, śniadanie jem na kolację, kobieta z brodą. Świat przewrócony do góry nogami.

W ostatnich dniach można zauważyć zjawisko tęczy. Taki to plan Zbawiciela, żeby choć trochę ożywić to szare życie.

Homosiom i innym wykolejeńcom przypominamy, że tęcza jest symbolem przymierza Boga z człowiekiem, a nie pedzia z pedziem. Tyle informacji pogodowych. Tęcza, tęcza cza cza cza…