padre.info.pl

padre.info.pl

Kieruję do Was prośbę, jako matka Piotrusia i Pawełka oraz jako osoba martwiąca się o niewinne i bezbronne dzieci, abyście zareagowali na szerzącą się ideologię genderyzmu. Każdy z nas jest odpowiedzialny za przyszłość naszego kraju i społeczeństwa, w którym będziemy się starzeć.

Pamiętamy chyba, że prawdziwym autorytetem są rodzice i tak też byliśmy wychowywani.

Wprowadzana po kryjomu ideologia gender poprzez tzw. edukatorów seksualnych (Ponton, Jaskółka, Nawigator) demoralizuje dzieci i młodzież. Może nie każdy z Was się z nią spotkał osobiście, ale zapewniam Was, że do Lublina już dotarła.

Pokrótce chcę Wam uświadomić, że to już nie są żarty, jeżeli ideologia trafiła do przedszkoli i szkół. Dzieci, które nie są niczego świadome dowiadują się, że dotykanie się w miejscach intymnych to przyjemność, że płeć ma charakter jedynie kulturowy (tzn. że człowieka się wychowuje w wybranej płci, a nie że się z nią rodzi! – śmieszne, ale są tacy, którzy w to wierzą!), że tradycyjna rodzina to przeżytek (z homofobią należy walczyć).

Wolontariusze gender powtarzają dzieciom, że to co im mówią, należy zachować dla siebie, nie mówić rodzicom, gdyż oni tego nie zrozumieją. Nieświadomi dyrektorze szkół i przedszkoli bez zgody rodziców zgadzają się na programy rozpowszechniające szeroko rozumiana tolerancję.

Musimy coś tym robić, nie możemy biernie przyglądać się temu, jak próbują zniewolić nasze dzieci. Gender nie przejdzie, ale już teraz musimy działać.