ofe.bblog.pl

ofe.bblog.pl

Z kraju

Mafia platformerska wybrała swojego herszta. Został nim wiadomo kto, bo znany jest w światku jako opiekun przestępców, troskliwy obrońca dopalaczy, przyjazny dla sodomitów, oczko puszczający do kanciarzy. Jednym słowem, w PO status quo.

Członkowie PO uznali się za jedyną demokratyczną partię w Polsce. Nic to, że lud myśli inaczej.

Przekroczenie magicznej granicy 50% w wyborach na szefa mafii stało się dla PO nie lada wyzwaniem. Przedłużano głosowanie ile tylko się dało, zagubionych listów z kartkami wyborczymi szukano w kontenerach na śmieci. Udało się – 51% członków mafii zagłosowało.

Jakie są przyczyny porażki Jarosława Gowina? Imię jego zdecydowało. W Donaldzie T. kiełkuje decyzja o tym, żeby miasto na Podkarpaciu o wdzięcznej nazwie Jarosław zmienić na Donald. Ale czy ciemny lud to kupi?

A w Warszawie odbędzie się referendum w sprawie odwołania HGW. Dzień po ogłoszeniu tej wiadomości z pompą otwarto zamknięte na czas remontu metro na odcinku Politechnika-Ratusz Arsenał. Widmo utraty przyczółka warszawskiego zmobilizowało remontujących a i w bufecie nastąpiło pełne ożywienie.

HGW stała się niezwykle pomysłowa. Przez 7 lat rządów nie była tak płodna jak przez ostatnie 3 dni. Cud medycyny.

Do redakcji prawymsierpowym.pl dotarł anonimowy manifest.  A oto treść tego manifestu: „Mam na imię H. i pracuję w warszawskim bufecie. Moje wymiary to metr na metr i na metr, czyli wcale tak dużo do ideału mi nie brakuje (90-60-90). A nawet można napisać, że jestem ponad ideał!

W manifeście tym jest również groźba wycofania wszystkich banknotów z obiegu, ponieważ jak wiadomo podpis osoby tej znajduje się na każdym polskim banknocie. NBP – Narodowy Bank Platformy.

Szanowni Państwo! Nic sobie z tych gróźb nie róbmy i ten co może niech idzie do referendum, wbrew prezydentowi „bulowi”, wbrew hersztowi, wbrew mediom i ewentualnie złej pogodzie (wybory będą w październiku).

Wiara w demokrację w PO jest tak ogromna, że najwyższe kierownictwo zadecydowało, że w referendum nie weźmie udziału. To kolejny dowód na poziom jej demokratyczności.

Ze świata

W Egipcie łoją się na potęgę, ale wielu turystom to nie przeszkadza. W hotelach jest bezpiecznie, a nad głową co i rusz świszczą pociski. Piramidalna głupota.

W Syrii jeszcze bardziej poważna sytuacja. Międzynarodowe organizacje krzyczą, że władze użyły broni chemicznej. Gdyby chodziło o bardziej strategiczny kraj sprawa już dawno byłaby załatwiona, ale Syria to jednak za niskie progi, więc możni tego świata tylko mówią, nic nie robią.

Głośnym echem odbiła się śmierć 21-letniego stażysty odbywającego staż w amerykańskim banku. Praca czyni wolnym! Tę wiadomość powinni wziąć sobie do serca wyzyskiwacze z kraju nad Wisłą, których również nie brakuje.

W Niemczech pojawiła się trzecia płeć. Od 1 listopada nikt nie będzie już musiał określać, jakiej jest płci. Świat XXI wieku jest naprawdę nijaki.

W Izraelu wybrano miss…holokaustu. Aż chciałoby się napisać, że Żydzi nawet na tragedii robią interesy, ale poprawność polityczna na to nie pozwala.

Sport

Na Legii zamknięta będzie „Żyleta”. Najbardziej zagorzali fani nie będą mogli dopingować swojej drużyny. Kibicom Legii proponujemy rozwieszenie transparentu, na którym będzie pochwała komunizmu i Che Guevary. Sukces gwarantowany, bo i UEFA przyklaśnie tej jakże słusznej inicjatywie.

Powyższa rada wynika z tego, że UEFA przymyka oko na lewackie transparenty, ale jak tylko zobaczy prawicowy to aż się delegat wzdryga, informuje centralę i stadion lub część stadionu jest zamknięta. Nie tylko w Polsce mamy mafię.

Legia ma szanse na wejście do Ligi Mistrzów. Ile to już lat? 17? Może jeszcze z rok poczekać, żeby to niebycie w LM dojrzało w pełni? Tak czy siak, życzymy powodzenia!

Śląsk Wrocław mimo dobrej gry przegrał z Sevillą 4:1. Legia mimo słabej gry zremisowała 1:1 ze Steauą Bukareszt. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Ale Meksyk w Polsce. Sprawa bójki w Gdyni uruchomiła lawinę oskarżeń wobec kibiców. Wojna rządu z kibicami trwa w najlepsze i jest ciekawsza niż walka na ligowych boiskach.

Lewandowski w lidze niemieckiej – 3 kolejki, 3 gole w tym jeden samobójczy! To informacja dla tych, którzy nigdy nie mają dość Lewandowskiego. Niektórzy, otwierając lodówkę, boją się, że wyskoczy z niej Lewandowski.

Pogoda

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Posłowie wracają do ław sejmowych. Niektórym to przydałby się powrót do ław szkolnych. W sumie zbiega się to wszystko razem.

Słońce Peru świeci, ale ten blask jakby coraz słabszy. Gaśnie już to słoneczko nad Polską, będzie świeciło coraz krócej i krócej. Donaldzie T., coś się kończy. Zmierzch mafii już czuć w powietrzu.

Ku pokrzepieniu, Grechuta:

Od gorąca twych płomieni zapłonęły liście drzew

Od zieleni do czerwieni krążył lata senny lew

Mała chmurka nad jej czołem, mała łezka, słony smak

Pociemniało, poszarzało – jesień, jak to tak?

Jesień, jesień, jak to tak?

Ano jesień, drodzy Państwo. Szkoła, szarzyzna, Niesioł plujący jadem, brak mirabelek i szczawiu. Jesień pędzi, a co będzie dowiedzą się Państwo z kolejnych przeglądów tygodnia. Chyba, że mafia zamknie ten portal.