zdjęcie niepoprawni.pl

zdjęcie niepoprawni.pl

Z kraju

Tusk zagrzewał PO do walki. Do walki z opozycją. Tak wyglądał kongres PO.

Premier z zaciśniętą pięścią wygrażał opozycji. To jest ta nowa polityka miłości wg Platformy Obywatelskiej. Prawymsierpowym.pl podejmuje rękawicę.

O ile skoczy Platformie po kongresie, zastanawiali się eksperci. Cóż, z platformy to raczej trzeba skakać, a nie wskakiwać do tonącego okrętu. Ale droga wolna.

Rozmowy trójstronne (rząd, związki zawodowe, pracodawcy) zakończyły się wykluczeniem związków. Koalicja rządu i pracodawców spowoduje, że po tyłku dostanę ja, ty i cała reszta. By żyło się lepiej. Bogatym!

Zeszłotygodniowe alarmy bombowe odbiły się szerokim echem. Dziś już wiadomo, że nie udało się złapać sprawców, a wskazani jako ci, którzy mieli tego dokonać oskarżą Tuska za bezprawne aresztowanie. Ile to państwo traci, że rządzi nim nieudacznik…

Kandydatami na szefa PO są Tusk i Gowin, ale w sejmie krąży plotka, że ma się pojawić czarny koń. Czyżby poseł Godson?

Niesioł! Gdzie jesteś?

Wakacje w pełni a najgłośniej o Szumilas. Ta nieudolna minister edukacji sfałszowała wyniki badań dotyczących 6-latków w szkole. Zamiast podać, że 80% rodziców jest temu przeciwna, podała, że 80% właśnie tego sobie życzy. Gazety piszą, że Szumilas mija się z prawdą. Prawymsierpowym.pl informuje, że Szumilas kłamie!

Kwaśniewski zataił 410 tys. zł. Czy aby na pewno o tysiące tu chodzi? Kwachu cierpiał przecież za miliony.

Platforma rządzi już 6 lat. Jeszcze rok i stuknie 7 lat. Liczymy na to, ze po 7 latach chudych przyjdą w końcu tłuste.

W Modlinie na nowo otwarto lotnisko. Tylko czekać kiedy je zamkną.

Niesioł! Gdzie jesteś? Powtarzamy tę wiadomość, bo nikt nie wie, gdzie też podziewa się Stefan. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Fiskus będzie mógł odwiedzać nasze domy. Cóż, zapraszamy, czym chata bogata.

Ze świata

USA podsłuchują wszędzie i wszystkich. Też mi nowość.

Snowden. Gdzie jest Snowden? Pewnie zajął się nim cichy samobójca.

Nie bacząc na ewentualną śmierć człowieka, który sprzedał USA, najsłynniejsza rosyjska agentka oświadczyła się jemu. Świat zszedł na psy. Nie dość, że z potencjalnym trupem to jeszcze kobieta się wyrywa.

W Egipcie zamieszki. Prezydent przetrzymywany przez wojsko. W Polsce wojsko zlikwidowano zawczasu.

Wszyscy zastanawiają się dlaczego w Egipcie są zamieszki. Już tłumaczymy. Zawsze tak jest, że jak jest piramida to tym z góry jest dobrze, a tym na dole źle. A że na dole zawsze jest najwięcej ludzi to się buntują. Ta piramida to działa nie tylko w Egipcie.

Nelson Mandela leży w szpitalu a rodzina kłóci się o pochówek. Chciałoby się rzec ciszej nad tą trumną, ale chyba za wcześnie na to.

Parlament Europejski przygotował raport, w którym krytykuje reformy konstytucyjne na Węgrzech. W skrócie: Orban (premier Węgier) chce zrobić porządek a UE czuje, że może na tym stracić. Godzi to oczywiście w suwerenność Węgier. Demokracja i UE to dwa gryzące się elementy. Węgrzy, trzymajcie się!

W Belgii nastąpi zmiana króla. Ale kogo to tak naprawdę obchodzi.

Dziś Dzień Niepodległości w USA. Fajnie im, wolne mają. Gdybyśmy świętowali 22 lipca, to mielibyśmy długi weekend, ale zachciało się III RP.

Sport

Dwoje Polaków w półfinale Wimbledonu. To nie science fiction.

Radwańska i Janowicz powalczą o finał. To nie science fiction.

Pozostałe informacje sportowe jakoś tak blado wyglądają przy tych powyżej.

Co ciekawe przeciwniczką Radwańskiej będzie Lisicki. Ale nie Paweł Lisicki, tylko Sabine Lisicki. Pytanie tylko jedno mam: dlaczego Lisicki startuje w turnieju kobiecym?

Po wygranej w ćwierćfinale Radwańska powiedziała, że gra dla tych 2 milionów Polaków pracujących w GB. W TVN podano informację, że Isia gra dla 2 milionów. Takie są fakty, proszę państwa.

Mierzi TVN, że ktoś z sekty smoleńskiej odnosi sukcesy. Gwoli ścisłości warto jednak skrytykować Radwańską za chęć wzięcia udziału w rozbieranej sesji. No i po co to?

Legia przegrała w sparingu z europejską potęgą – tytuł na portalach internetowych przykuł uwagę. Z kim przegrali? Ze Spartą Praga. Zapomniałem, że ci rzeczywiście najlepsi mają jeszcze wakacje.

Wiosna, Lato, Boniek, zima. Przenosimy się do studia pogody.

Pogoda

Gorąco. No ale lato mamy chyba, prawda?

Przenieśmy się na chwilę do Modlina. Oczywiście w kwestii lotniska w Modlinie nikt nie ponosi odpowiedzialności. W Warszawie zwalono wszystko na zmieniający się klimat. W Modlinie klimat też nie jest dobry. Tak to już jest, że robi się coraz goręcej wokół klimatu, tzw. efekt cieplarniany.

Ze względu na urlopowy czas, gorąco panujące niemal wszędzie, informujemy Czytelników, że w lipcu częstotliwość ukazywania się artykułów będzie nieco mniejsza. Nie oznacza to jednak, że nie będą się ukazywały artykuły. Już wkrótce artykuł o feminizmie w Polsce. Temat naprawdę gorący, choć feministki już niekoniecznie.